رویه ارسال سفارش

رویه ارسال کتاب در فروشگاه زبان تاپ به صورت زیر است:

تهران

اکوپیک

این روش مختص شهر تهران می باشد که سفارش مشتریان توسط سفیران تینکست در یک بازه زمانی 24 ساعته تحویل داده می شود. هزینه ارسال کالا توسط تینکست به همه نقاط شهر تهران 30 هزار تومان می باشد که در فاکتور قید می شود. امکان پرداخت در محل برای این روش وجود وجود دارد و مشتریان می توانند مبلغ کتاب ها و هزینه پیک که به مبلغ نهایی اضافه می گردد را در محل به صورت نقدی یا کارت بانکی پرداخت کنند. تمامی مراحل سفارش نیز از طریق پیامک به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

پیک تندباد

این روش فقط مختص شهر تهران می باشد که سفارش مشتریان توسط پیک فروشگاه درب منزل آنها در یک بازه زمانی 2 الی 5 ساعته تحویل داده می شود. هزینه ارسال کالا توسط پیک فروشگاه به همه نقاط شهر تهران 40 هزار تومان می باشد که در فاکتور قید می شود. امکان پرداخت در محل برای این روش وجود ندارد و مشتریان می بایست مبلغ کتاب ها و هزینه پیک که به مبلغ نهایی اضافه می گردد را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی یا به صورت کارت به کارت پرداخت کنند. تمامی مراحل سفارش نیز از طریق پیامک به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

الوپیک

این روش نیز به مانند روش قبل مختص شهر تهران است. مشتریانی که برای دریافت کتاب خود محدودیت زمانی دارند می توانند از آدرس خود به آدرس فروشگاه گزینه الوپیک را انتخاب کنند. امکان پرداخت در محل برای این روش وجود ندارد و مشتریان می بایست مبلغ کتاب ها و هزینه الوپیک که در لحظه محاسبه می شود را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی و یا به صورت کارت به کارت پرداخت کنند. تمامی مراحل سفارش نیز از طریق پیامک به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

توجه: برای اطلاع از میزان مبلغ یا دریافت سفارش از طریق الوپیک انتخاب مکان دقیق از روی نقشه هنگام سفارش الزامی است.

 

تهران و سایر استان ها

پست

روش های پستی برای ارسال کالا به صورت زیر است:

  • پست سفارشی

پست سفارشی توسط پست جمهوری اسلامی ایران تا اطلاع ثانوی حذف شده است.

  • پست پیشتاز

پست پیشتاز نسبت به پست سفارشی گرانتر است و هزینه ارسال آن به نسبت وزن مرسوله می باشد. زمان تحویل مرسوله به روش پست پیشتاز 2 الی 4 روز کاری است.

  • پست ویژه

پست ویژه سریعترین و گرانترین روش پستی است. هزینه ارسال پست ویژه متغیر است و به وزن مرسوله بستگی دارد. زمان تحویل بسته در این روش 1 روز کاری است.

مهم: در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت 14 ثبت شود مرسوله همان روز تحویل پست داده می شود. درغیر این صورت با توجه به اینکه ساعت کاری پست تا ساعت 15 است، سفارش شما فردای آن روز تحویل پست داده می شود.

تیپاکس

با انتخاب این روش مرسوله ظرف 1 الی 2 روز کاری توسط تیپاکس درب محل تحویل داده می شود. هزینه ارسال توسط تیپاکس متغیر است و به وزن مرسوله بستگی دارد.

ترابری 

 پیک فروشگاه بار را به اتوبوس، تاکسی های بین شهری یا باربری تحویل داده و بیجک بار را تحویل می گیرند. سپس عکس بیجک توسط فروشگاه برای شما ارسال می شود و می توانید با مراجعه به پایانه شهر خود و نشان دادن بیجک و پرداخت مبلغ ارسال هنگام دریافت، بار خود را تحویل بگیرید.