رویه ارسال سفارش

رویه ارسال کتاب در فروشگاه زبان تاپ به صورت زیر است:

تهران

پیک موتوری

این روش فقط مختص شهر تهران می باشد که سفارش مشتریان توسط پیک فروشگاه درب منزل آنها در یک بازه زمانی 2 الی 6 ساعته تحویل داده می شود. هزینه ارسال کالا توسط پیک فروشگاه به همه نقاط شهر تهران 20 هزار تومان می باشد که در فاکتور قید می شود

همچنین کسانی که گزینه پیک موتوری را انتخاب می کنند می توانند در بخش مربوط به انتخاب نحوه پرداخت، گزینه پرداخت در محل را انتخاب کرده و هزینه کتاب ها را به همراه هزینه ارسال یکجا هنگام تحویل کتاب ها به پیک پرداخت کنند.

الوپیک

این روش نیز به مانند روش قبل مختص شهر تهران است. مشتریانی که برای دریافت کتاب خود محدودیت زمانی دارند می توانند از آدرس خود به آدرس فروشگاه گزینه الوپیک را انتخاب کنند. امکان پرداخت در محل برای این روش وجود ندارد و مشتریان می بایست مبلغ کتاب ها و هزینه الوپیک که در لحظه محاسبه می شود را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانک در سایت و یا کارت به کارت پرداخت کنند.

 

تهران و سایر استان ها

پست

روش های پستی برای ارسال کالا به صورت زیر است:

  • پست سفارشی

پست سفارشی توسط پست جمهوری اسلامی ایران تا اطلاع ثانوی حذف شده است.

  • پست پیشتاز

پست پیشتاز نسبت به پست سفارشی گرانتر است و هزینه ارسال بین 14 تا 25 هزار تومان بسته به وزن مرسوله می باشد. زمان تحویل مرسوله به روش پست پیشتاز 2 الی 3 روز کاری است.

  • پست ویژه

پست ویژه سریعترین و گرانترین روش پستی است. هزینه ارسال پست ویژه متغیر است و به وزن مرسوله بستگی دارد. زمان تحویل بسته در این روش 1 روز کاری است.

مهم: در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت 14 ثبت شود مرسوله همان روز تحویل پست داده می شود. درغیر این صورت با توجه به اینکه ساعت کاری پست تا ساعت 15 است، سفارش شما فردای آن روز تحویل پست داده می شود.

 ترابری

این روش برای ارسال سفارش های با تعداد کتاب بالا (عمده) است. در این روش مشتریان مبلغ 25 هزار تومان بابت ارسال سفارش توسط پیک از فروشگاه تا پایانه های شهری تهران را پرداخت می کنند. پیک فروشگاه بار را به اتوبوس یا تاکسی های بین شهری تحویل داده و بیجک بار را تحویل می گیرند. سپس عکس بیجک توسط فروشگاه برای شما ارسال می شود و می توانید با مراجعه به پایانه شهر خود و نشان دادن بیجک و پرداخت مبلغ ارسال هنگام دریافت، بار خود را تحویل بگیرید.