رویه ارجاع سفارش

در صورت مواجهه با موارد زیر می توانید سفارش خود را مرجوع کنید:

  • کتاب دارای اشکال چاپی باشد .
  • سی دی همراه کتاب معیوب باشد.
  • کتاب از نظر ظاهری آسیب جدی دیده باشد.
  • کتاب های ارسال شده مطابق با سفارش مشتری نباشد.


  • کتاب دارای اشکال چاپی باشد

تمام کتاب های موجود در فروشگاه چاپ دیجیتال می باشند و در تعداد نسخه های بالا چاپ می شوند به همین دلیل امکان وجود اشکال چاپی در کتاب ها کم است، اما در صورتی که کتاب های ارسال شده دارای اشکال چاپی باشد با فروشگاه تماس حاصل فرمایید و موضوع را اطلاع دهید. در صورت تایید، ضمن عرض پوزش فروشگاه یک کتاب سالم به هزینه خود برای مشتری ارسال می کند و کتاب ناقص را از مشتری تحویل می گیرد. ارسال کتاب های سالم و تحویل کتاب های مشکل دار برای مشتریان شهر تهران، با پیک موتوری و سایر استان ها با پست بعد از هماهنگی با مشتری ارسال می شود.

  • کتاب از نظر ظاهری آسیب جدی دیده باشد:

فروشگاه اینترنتی زبان تاپ نهایت دقت خود را هنگام ارسال سفارش به کار می گیرد تا کتاب ها همگی وکیوم شده و با بسته بندی درجه یک به دست مشتریان عزیز برسد. با این حال در صورت وجود نقص یا آسیب در ظاهر کتاب، با فروشگاه تماس حاصل فرمایید. در صورت تایید، ضمن عرض پوزش فروشگاه یک کتاب سالم به هزینه خود برای مشتری ارسال می کند و کتاب آسیب دیده را تحویل می گیرد. ارسال کتاب های سالم و تحویل کتاب های مشکل دار برای مشتریان شهر تهران با پیک موتوری و سایر استان ها با پست بعد از هماهنگی با مشتری ارسال می شود.

  • سی دی همراه کتاب معیوب باشد:

از آنجایی که سی دی های همراه کتاب مانند خود کتاب ها در تعداد نسخه بالا رایت می شوند، امکان وجود اشکال در آنها کم است، اما اگر مشکل یا سوالی درباره نحوه استفاده از سی دی های داخل کتاب داشتید می توانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید تا به صورت تلفنی به درخواستتان رسیدگی شود. در صورت رفع نشدن مشکل، فروشگاه به هزینه خود یک سی دی سالم برای مشتری ارسال می کند. ارسال سی دی های سالم و تحویل سی دی های مشکل دار برای مشتریان شهر تهران با پیک موتوری و سایر استان ها با پست بعد از هماهنگی با مشتری ارسال می شود.

  • کتاب های ارسال شده مطابق با سفارش مشتری نباشد:

در صورتی که بعد از دریافت سفارش خود، کتاب های ارسال شده با فاکتورتان تطابق نداشت با فروشگاه تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود. در صورت تایید اشتباه از سمت فروشگاه، ضمن عذرخواهی به خاطر مشکل پیش آمده کتاب ها یکبار دیگر طبق فاکتور به هزینه فروشگاه برای مشتری ارسال می شود. ارسال کتاب ها درست و تحویل کتاب های نادرست برای مشتریان شهر تهران با پیک موتوری و سایر استان ها با پست بعد از هماهنگی با مشتری ارسال می شود.